Андоновиќ: Неутрален статус но не и демилитаризација, ненуклеарен статус на државата, но со гаранции
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Атовска од Лвив: Градот и официјално е нападнат

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ