Андоновиќ: Нова фаза на руската стратегија во Украина – Русите праќаат воени авиони во Молдавија?
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Дувњак: Настрада имиџот на Тупанчевски, очекувам некој функционер кога ќе згреши да се извини

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ