Андоновиќ: Новиот закон за носење оружје го враќа времето на дивиот запад во САД
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Атовска од Харков: Веднаш по добивањето на веста за кандидатски статус, руската армија започна со гранатирање

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ