Андоновиќ: Нови тензии на Егејот – Ердоган бара од Грција демилитаризација и се заканува со воена интевенција
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Атовска од Киев: Се водат жестоки борби – бурата на фронтовите во Украина не се стишува

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ