Андоновиќ: Одбиен ултиматумот на Путин – Мариопол во очекување на рускиот одговор
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Поповски: Ковачевски мора да го има предвид револтот на граѓаните во понатамошните преговори со Петков

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ