Андоновиќ: Пакистан пред уставна криза – Шри Ланка во економски колапс, пандемијата и војната во Украина со последици врз Јужна Азија
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Д-р Митов: Хипертензијата е една од водечките причини за смртност

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ