Андоновиќ: Пандемијата на ковид исчезна, само Северна Кореја пријавува епидемија од големи размери
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Славчо најавува променливо облачно и посвежо време

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ