Андоновиќ: Пентагон се противи за испорака на полски авиони за Украина – САД со предупредување за можна употреба на хемиско оружје, 15 ден од рускиот напад врз Украина
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Шубара: НИКОБ е секогаш спремен за интервенција – со нашата логистика и претходно смислен план функционираме беспрекорно

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ