Андоновиќ: Плановите околу Тајван и воената помош за Русија – Намерите на Кина засега енигма за западот
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Ѓуровски: Малите „путиновци“ треба да се избришат од регистарот и да се тргнат од политичката сцена

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ