Андоновиќ: Повлекување на руските трупи или воен маневар- вистината има две страни
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Зафировски: „Le Monde Diplomatique”не им повладува на читателите, туку создава содржини и читатели

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ