Андоновиќ: Почнаа десетдневни воени маневри на Русија во Белорусија – Лукашенко му го враќа долгот на Путин
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Ѓорѓиевски: Општина Кисела Вода ќе добие „Парк на иднината“

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ