Андоновиќ: Продолжува борбата за доминација меѓу САД и Русија – Бајден испрати проектили во Украина кои ќе го сменат текот на војната!
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Атовска од Украина: Заменикот Народен правобранител, Андоновски, на средби во Украина

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ