Андоновиќ: Пропаднати преговори, 64-километарска колона на колона на Руски тенкови, се подготвува решавачка битка за Киев
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Ѓорѓиева од Црвен крст: Шеесет повозрасни скопјани од април дома ќе имаат „Итно Копче“

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ