Андоновиќ: Протести во Шри Ланка: Од што се предизвикани насилствата на овој остров?
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Сотировски: Мудроста на Синодот се докажа, сега е прашање кога и како МПЦ-ОА ќе стаса до автокефалија

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ