Андоновиќ: Разногласие во германската влада околу Русија, дипломатијата бара укинување на северен тек 2, канцаларот воздржан, а Гаспром предупредува
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Ибраимовски: Има иницијатива да се соберат сите ромски партии во една партија

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ