Андоновиќ: Раскол помеѓу Кремљ и руските генерали? – По Шојгу, мистерии и за исчезнувањето на генералот Герасимов
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Бучковски: Бугарското општество сѐ уште не е подготвено да поддржи кревање на блокадата

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ