Андоновиќ: Русите нападнаа 40 градови во Донбас, Северодонецк наскоро би можел да биде отсечен
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Славчо најавува многу топло време – температурите до 36 степени

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ