Андоновиќ: Русија концентрира војска- Нато загрижен, САД се заканува
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Малески: Без политичка волја ништо не може да се реши – Бугарија да не го кочи процесот и да дозволи во една прозападна атмосфера да се решава проблемот

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ