Андоновиќ: Руските сили од околината на Киев се прегрупираат кон истокот на земјата – Донбас старо – нов фронт на руско украинскиот конфликт
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Герасимовски: Податоците од пописот ја креираат иднината – според нив се планираат сите државни политики

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ