Андоновиќ: САД и Русија подготвени да се борат до последниот Украинец?
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Богоев: За промени на Изборниот законик треба консензус, а не само желба на една партија

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ