Андоновиќ: Се отвора најдолгиот фронт меѓу НАТО и Русија – Украина ги принуди неутралните Финска и Шведска да велазат во НАТО
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Габер Дамјановска: Имаме премногу, а не премалку судии и обвинители – резови мора да се направат

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ