Андоновиќ: Синот на покојниот диктатор убедлив на претседателските избори на Филипините – ќерката на друг диктатор негова потпрестедатлка
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Каевски: Цел свет се обединува, кај нас опозицијата ќе блокира закони битни за граѓаните

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ