Андоновиќ: Србија изгласа промена на уставот
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Проф. д-р Марковиќ: Заев и Ковачевски се драстично различни, едниот беше преемотивен другиот е воздржан

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ