Андоновиќ: Украина добива антиоклопни дронови „Камиказа“ – се навестува голема тенковска битка во наредниот период?
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Богојески: Добив отказ од МО поради споделена вест од медиум

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ