Андоновиќ: Украинската криза како изговор: Задкулисна дипломатија на Макрон,Шолц, Ердоган и Орбан и секој со свои интереси
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Проф. д-р Спасов: Школата за политики при Претседателскиот центар за политичко образование цели кон изградба на солидарно и инклузивно општество

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ