Андоновиќ: Порфириј, Умерен патријарх, флексибилен и без тврди ставови
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Јовановски: Не сум лудо задоволен, ниту многу разочаран од работата на Советот на Град Скопје

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ