Андоновиќ: Формиран судски предмет против Милорад Додик- го подривал уставниот поредок на БиX, тој одговори со песна
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Весковски: Ја сфативме пораката од граѓаните, треба да ги зацврстиме своите редови

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ