Андоновиќ: Хрватска, Турција, Унгарија – Кој ќе го блокира членството на Шведска и Финска во НАТО?
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Милевска: Пораките на ЕК и Борел и одат во прилог на С Македонија

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ