Андоновиќ: 100 дена војна во Украина – Каде згрешија Русите, а каде Украинците во досегшните борби?
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Галевски: Филозофски филмски фестивал – како филмот како медиум може да испродуцира филозофска размисла

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ