Андоновски: ФФМ ги решава крупните проблеми, потребно е поактивно вклучување и на општините
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Таравари: Во Комисијата членуваат луѓе кои од 2017 се назначени а се немаат појавено, ниту учестувано во нејзината работа

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ