Андреевски: Терминалот за течен природен гас Александруполос ќе врши снабдување од различни извори
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Андоновиќ: Путин планира да и објави војна на Украина?

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ