Антевски: Владините мерки стимулираат намалено производство-узлужните дејности се важни, но нема развој ако запре индустријата
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

„Потрошувачкото општество да го заборавиме, животниот стандард ќе се врати како во 70-80тите години“

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ