Антиродовите и антифеминистчките движења пласираат лажни информации – граѓаните треба да добро да се информираат
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Арсов: Рецесија во светот не може да ја одмине и македонската економија

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ