Антоновски: Од Софија МИА известува професионално – работиме на елиминирање на дезинформациите и говорот на омраза
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Фрчкоски: Не може да има споделена одговорност, Владата треба да знае дека она што го прави е добро

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ