Арсовски: Наместо постапки што водат кон ЕУ, ние се оддалечивме од ЕУ
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Гелевски: Наградите “Новите” и “Лифт” ги одржуваме и заради меморијата на културниот континуитет

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ