Арсовски: Потребен ни е заеднички наратив во државата, за да не дојдеме до сосојба на летаргија или радикализација
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Др. Ал Халили: Време е да се промени протоколот и да се дозволи посета на предвреме родените бебиња

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ