Арсов: Рецесија во светот не може да ја одмине и македонската економија
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Литовски: Бугарија ќе бара целосна капитулација од Македонија, да се откажеме самите од себе што е невозможно

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ