Арта Биљали Зендели: Виновникот мора да ги сноси последиците од војната
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

(УБ во живо од Лвив) Атовска: Украинските сили со турски дронови собориле две руски ракети

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ