Атовска: На истокот во Доњецк и Луганск уште ќе се војува, нема наскоро да заврши војната во Украина
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Трајковска Димова: Дневен билет од 120 ден за неограничен број користења во текот на еден ден

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ