Атовска од Киев, Украина: Малите семејни бизниси и помагаат на армијата
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Јовановски: Кога ќе се направи екоцид, нема враќање назад на истата животната средина

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ