Атовска од Киев, Украина: Нема изгледи за брзо завршување на војната
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Славчо најавува сончево и многу топло време со температури до 38 степени

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ