Атовска од Киев: Цела територија на Украина е во црвена фаза и под аларми
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Генерал Стојановски: Не треба да се срамиме од нашата армија, треба да се гордееме со неа

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ