Aнализа на Андоновиќ и Атовска од Украина: И покрај руската агресија, градот се обидува да живее нормално
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Славчо за претпладнево најавува сончево време, но од попладне нестабилно со пороен дожд и засилен ветер

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ