Атовска од Украина: Вчера евакуирани 8.000 граѓани од кризните подрачја, зачестени аларми за нови руски напади
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Славчо најавува сончево и потопло време

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ