Анализа на Андоновиќ и Атовска од Украина: Макрон, Драги и Шолц во Киев – доаѓаат ли со предлог за крај на војната
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Славчо најавува сончево време со температури до 31 степен

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ