Атовска од Украина: Не добивме конкретни одговори со каков предлог доаѓа Макрон во Киев
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Славчо најавува: Претпладне сончево, попладнево пороен дожд, грмежи и засилен ветер

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ