Атовска од Украина: Русите најавија дека нема да го напаѓаат Киев, ама го нападнаа
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Славчо за попладне најавува невреме – температурите остануваат високи

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ