Атовска од Украина: Ужас во Буча – расфрлани тела, убиени цивили, обид за масовни гробници
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Славчо најавува облачно и дождливо време

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ