Атовска од Харков: Веднаш по добивањето на веста за кандидатски статус, руската армија започна со гранатирање
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Славчо најавува променливо облачно време со температури до 34 степени

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ