Атовска: Уште една немирна ноќ во Харков, нови напади и цивилни жртви
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Славчо најавува променливо облачно време, попладне пороен дожд и грмежи

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ